Sportovní potřeby Praha

Naše firma School Sport sídlí ve městě Praha a nabízí kompletní sportovní potřeby a sportovní vybavení včetně zboží pro vybavení tělocvičny. V našem sortimentu najdete sportovní potřeby značek Gala, Unihoc, Salming, Jadberg, Yonex, Mikasa, Molten, Select, Wilson, Adidas, Legea, Jako, Polar a dalších. Náš internetový obchod je rozdělen do tří částí - SCHOOL SPORT nabízí kompletní sportovní potřeby pro školy a oddíly v Praze a celé České republice, SPORT OBCHOD prodává nejrůznější sportovní vybavení a oblečení pro všechny druhy sportů za nejlepší ceny a BASEBALL SOFTBALL je specializovaný obchod s vybavením pro baseball či softball.

Vybavení tělocvičny

Naše společnost nabízí kompletní sortiment pro vybavení tělocvičny a dalších sportovišť po celé České republice. Zajistíme vybavení tělocvičny veškerým potřebným nářadím, žíněnkami a dopadovými plochami, pomůckami na gymnastiku, atletiku, aerobik a rehabilitaci. Pro vybavení tělocvičny dodáváme zboží od kvalitních značek Polimat, Polsport, Berg, Polanik, Ledragomma, Gymnic a dalších.

Sportovní vybavení

V našem obchodě prodáváme špičkové sportovní vybavení a oblečení za skvělé ceny. V naší široké nabídce si můžete vybrat sportovní vybavení pro míčové sporty (florbal, volejbal, beachvolejbal, házená, basketbal, fotbal, nohejbal, futsal), sportovní oblečení (dresy, soupravy), doplňky (kompresory, medaile, poháry, tréninkové pomůcky) a potřeby pro stolní tenis, badminton, lakros, petanque a další i netradiční sporty.

Kompletní vybavení pro softball

Specializací našeho obchodu je nabídka kompletního vybavení pro softball. Seženete u nás kvalitní softballové zboží od značek Louisville Slugger, Rawlings, Diamond, Mizuno, Majestic, Miken, Puma, New Balance, KR, Worth, DeMarini, Schutt a dalších. Náš obchod úzce spolupracuje s dovozcem softballového a baseballového zboží, firmou Vavruša-Sport.

Kompletní vybavení pro baseball

Nabízíme vybavení pro baseball v širokém výběru s možností zvolení mnoha nejrůznějších specifikací (barva, délka a podobně). V našem sortimentu najdete například pálky, míče, oblečení, rukavice, tašky, boty, helmy a mnoho dalšího. Veškeré zboží pro baseball a softball dodáváme našim zákazníkům na dobírku nebo je možné si ho vyzvednout přímo v obchodě ve městě Praha.

Doporučujeme