rychlý kontakt
Tel.: 235 512 842
224 315 621
602 383 848
   
e-mail: p.ham@seznam.cz
Prodejna:
Baseball-softball
Jaselská 18
160 00 Praha 6 - Dejvice
Otevírací doba:
Pondělí: 14-17
Úterý až pátek: 10-13, 14-17
Sobota: 9-12

O nás - Baseball-Softball

Image 0 -

Vítáme Vás na internetových stránkách s baseballovým a softbalovým zbožím od firem Louisville Slugger, Diamond Sports, Easton, Schutt, Worth, Puma, Majestic, Rawlings, Jugs a dalších.

Obchod úzce spolupracuje s dovozcem baseballového a softballového zboží, firmou Vavruša-Sport.
Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%

Zboží zasíláme na dobírku. K cenám účtujeme poštovné a balné dle platných tarifů, nebo si je můžete vyzvednout přímo v obchodě v Praze, který je v blízkosti metra linky "A" Hradčanská (Jaselská 18, Praha 6, tel.: 224 315 621 nebo 602 383 848).

Při nákupu přes internet, prosíme o vypsání všech podrobností a specifikací (počet ks, barvy, délky a zejména osobní údaje i s e-mailem).

Pomocí odkazů na liště v horní části obrazovky - "School Sport" a "Sport-obchod" můžete libovolně přepínat mezi obchody s kompletním vybavením pro školní sporty (florbal, basketbal, volejbal apod. - School Sport) a internetovým obchodem s výběrem sportovního vybavení a oblečení za nejlepší ceny (Sport-obchod). Při objednávce můžete libovolně přeskakovat mezi jednotlivými obchody.

KONTAKT: 602 383 848, 224 315 621
e-mail: p.ham@seznam.cz

Firma School Sport byla založena v roce 1993 a od svého počátku se specializuje na dodávky materiálu a služeb v oblasti školního sportu. Za 17 let získala firma a její spolupracovníci rozsáhlé množství zkušeností a kontakty na velkododavatele, jejichž zboží splňuje požadavky školských specifik. Stručně řečeno - věci, které jsou cenově přijatelné a přitom dlouho vydrží někdy i méně slušné zacházení. Další nespornou výhodou je komplexnost nabídky - možnost dodání prakticky všeho potřebného - materiálu i služeb, k výkonu žádaných činností. Jediným kontkatem tak lze získat např. úplné vybavení pro florbal, a to od mantinelů, "nerozbitných" holí, levných míčků, trvanlivých dresů s možným zabezpečením potisku až po metodickou literaturu a videokazetu, speciální diplomy a propagační plakáty.

Firma School Sport je přirozeně schopna dodat i špičkové vysoce kvalitní sportovní zboží přímo od zahraničních výrobců nebo prvodovozců, což zabezpečuje solidní ceny za hodnotné zboží. Hlavní oblastí působení firmy je Praha a celé Čechy a Morava, kontakt k dispozici přes mobilní telefon 24 hodin denně. Samozřejmostí jsou záruky, možnost individuální dohody splatnosti faktur, jakož i dovoz zdarma a nulová cena balného při poštovní dodávce již při velmi nízkých cenách zakázek. Rovněž možnost expresních dodávek.

Rádi se staneme partnerem každého, kdo si přeje, aby jeho školní sportoviště a kabinety TV vzkvétaly ve prospěch dětí.