The Eggball

980

Eggball je nový pedagogicky hodnotný sportovní výrobek, který svým speciálním vejčitým tvarem v kombinaci s ideální vyváženou váhou o 250 g obstará při hře nové situace.

Speciální zaoblení míče bylo speciálně vyvíjeno tak, aby změna letu a odskoku mělo obtížnost vyváženou. Speciální otěru odolný povr­chový plášť ve spojení s dvěma vrstvami pletiva pod ním umožňuje s eggballem hrát fotbal, volejbal, vybíjenou a košíkovou.

Navíc je tento míč vhodný jak pro hru uvnitř tak i pod širým nebem na nejrůznějších površích. Přesně vypočítaný tvar je navržen tak, aby byl na klouby šetrný a minimalizoval riziko zranění na nejmenší možnou míru.

Přidržování na noze nebo rukou je částečně ztěžováno jeho tvarem a váhou. Rozdílná silová dispozice mezi hráči se vyrovnává tím, že je třeba míč častěji předávat nebo nahrávat, aby tak vznikaly neoče­kávané kontakty s míčem nebo pro dosažení branky.

Ve shodě s tím eggball navíc vyvolává v týmu svým neklidným letem větší pohyb bez míče. Vlastnosti míče umožňují hry v každém věku a to jak ve hře singlů, tak i ve hře mužstev.

Velikost: 22 x 22 x 27 cm, hmotnost 250 gr

Cena: 1 075,-
Dostupnost: Na dotaz
koupit ks