Sporttester Polar RS800CX

5698

Polar RS800CX nabídkou svých funkcí vyhoví každému profesionálovi i hobby sportovci.

Oproti nižším modelům multisportovní řady nabízí zejména možnost záznamu tep po tepu (R-R interval), který přináší zase o něco podrobnější rozbor tréninku.

Dále má navíc výškoměr, který měří převýšení i nadmořskou výšku trasy a sklon stoupání či klesání.

Díky kompatibilitě s PC můžete přenášet své výsledky z tréninku do počítače pro podrobný rozbor a také si z počítače poslat do hodinek Váš osobně nastavený a zvolený tréninkový plán!

Samozřejmostí je možnost nastavit si v hodinkách různé profily zatížení pro různé sportovní aktivity či pro různé uživatele stejných hodinek (Hynek = běh, Vilém = kolo, Jarmila = plavání).

V klidovém testu kondice rychle a bez námahy zjistíte svou kondiční úroveň a můžete ji dále rozvíjet kupříkladu intervalovým tréninkem (sporttester umožňuje pracovat s třemi časovači a třemi zónami tepové frekvence). A nakonec vše přenesete do SW Polar ProTrainer5 či do osobního tréninkového deníku na internetu (www.polarpersonaltrainer.com).

Polar RS800CX lze zakoupit v základním balíčku jen s hodinkami, hrudním pásem, USB interfacem k PC a programem Polar ProTrainer5 na CD. Nabízíme Vám nicméně také produktové sety, které obsahují další komponenty (cyklosnímače rychlosti a kadence, běžecký snímač či GPS senzor).

Kódovaný přenos tepové frekvence (2,4 GHz) omezující rušení při větším počtu měřených jedinců Automatické stanovení zóny TF podle věku / ruční úprava zóny TF (horní i spodní limit) Automaticky počítá energetický výdej podle údajů TF Test kondice do 5 minut z klidových hodnot vleže změří, jak na tom opravdu jste Test Vlastní Optimalizace zhodnotí zotavení po zátěži a přípravu na další výkon Vlastní zóna TF - během 5 minut rozcvičky najde optimální limity pro dnešní cvičení Zátěžové zóny pro optimální trénink na správné intenzitě Ukládací interval údajů do paměti: 1, 5, 15 či 60 vteřin Možnost záznamu tep po tepu (R-R interval) Interní výškoměr: nadmořská výška, převýšení a teploměr Pětitlačítkové ovládání, víceřádkový displej Nezávislé stopky (99 mezičasů) Paměť na 99 záznamů s podrobným vyhodnocením Týdenní a dlouhodobé statistiky Vyhodnocení v programu Polar ProTrainer 5™: podrobný rozbor tréninku, tvorba na míru šitých tréninkových plánů Součástí balení USB IR interface pro přenos do SW nebo na www.polarpersonaltrainer.com (aplikace WebLink) Součástí balení GPS senzor G3 Kompatibilní s běžeckým snímačem s3, cyklosnímači rychlosti a kadence W.I.N.D. a GPS senzorem G5 Něměří tepovou frekvenci při plavání (signál 2,4 GHz se nešíří ve vodě)

Hmotnost hodinek: 47 g

Rozměry hodinek (š x v): 45 mm x 60 mm

Rozměry displeje (š x v): 24 mm x 23 mm

Maximální délka řemínku (obvod zápěstí): 230 mm (nástavcem v balení lze prodloužit až na 350 mm)

Cena: 4 300,-
Dostupnost: Na dotaz
koupit ks